Hakkımızda

HAT PLASTİK; Plastik Enjeksiyon ve kalıp imalatı ile Plastik eşya imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Her türlü Plastik eşyası imalatında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, makine imalatı, plastik kalıp ve plastik eşyaya duyulan ihtiyaca “Hat Plastik “kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

2013 yılında sektördeki faaliyetine başlayan firmamız, geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığımız ürünlerimizle başarıyla hizmet vermektedir.

İmalatını ve satışını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; Reklam ürünleri, kapı pervaz köşeleri, Sök tak anti patinaj kar lastik aparatı, Plastik sandalye, Kamyon tozlukları (Axor, BMC, Cargo, Daf, Ford, Iveco, Man, Mercedes, Renault, Scania, Universal ve Volvo), Kapı önü paspası, Araç paspası…

Misyonumuz;
Faaliyet gösterdiğimiz plastik sektöründe; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartlan dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

Vizyonumuz;
Müşteri isteklerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider bir firma olmak.

Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.